Efsane Müzik Grubu Ayna Geri Döndü

Efsane Müzik Grubu Ayna Geri Döndü
  • 0
  • 26
  • 4 Temmuz 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Ayna Grubu yeni albümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ayna Grubu adına bir açıklama yapan Erhan Güleryüz, müzikseverlere çok güzel bir albüm hazırladıklarını ve verecekleri konserlerle bunu taçlandıracaklarını söyledi.

Bir döneme damga vuran, albümleri milyonlar satan Ayna Grubu yeni albümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ayna Grubu adına bir açıklama yapan Erhan Güleryüz, müzikseverlere çok güzel bir albüm hazırladıklarını ve verecekleri konserlerle bunu taçlandıracaklarını söyledi. Yeni albüme yeni klip çekecek olan Ayna Grubu, Türk ve Yunan olan iki gencin aşkını anlatan kliplerini müzikseverlerin beğenisine sunacak.

Muzikonair’dan Mustafa Barış Durak’ın sorularını yanıtlayan Ayna Grubu solisti Erhan Güleryüz, yeni albüm ve konser müjdesini duyurdu. Erhan Güleryüz, “Ayna Grubu ile 1996 yılında başlayan maceramız 2023 yılında da devam ediyor. 30 Haziran’da yeni albümümüz “Yine Aşk” ile tekrar sevenlerimize merhaba dedik. Her gün başka bir şehir, başka bir ülke olmak üzere konserlerimize devam edeceğiz. Yıllar içinde ürettiğimiz şarkılar hep beraber söyleyebileceğimiz insanlarla, müzikseverlerle buluştukça biz de sahnede o mutluluğu tadıyoruz” dedi.
Aynı zamanda albümün de ismi olan “Yine Aşk” için klip çekilerek müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir