Programcı Olun

Programcı Olun

Radyoculuk; ruh güzelliğidir, müzik sevgisidir, mikrofon sevdasıdır…..

Bir çok insanın içinde gizli saklı, ya bende sesimi bir duyurabilsem radyocu olabilsem ruhu saklıdır. Kısaca hepimizin içinde bir radyocu var.

Her ne kadar günümüzde sosyal platformların gelişmesiyle şarkılara erişmek bir o kadar da kolaylaştıysa da, bir radyonun yerini tutamaz. Radyocunun sohbeti, gündemle alakalı yorumları, esprileri, şakaları sizinle sohbet etmesi gibisi birebir etkileşim hiçbir şeyde yok.

Eskiden telefon bağlantılarıyla konuk katılır günün yada gecenin konusuna değinerek kendi yorumunu katması yada kendi hayatından kesitleri anlatması vardı, bazen duygusal bazen eğlenceli anlardı bunlar. Önemli olan her zaman dinleyiciyi radyoya bağlayabilmek, her akşam radyocunun yayınları programı sabırla beklenirdi.

Sende bu işe gönül verdiysen, içinde bir radyocu olduğuna inanıyorsan, müzik zevkine ve bilgine güveniyorsan ve bize katılmak istersen, içinde bu hevesin var ama acaba yapabilir miyim ? diye düşünüyorsan, hiç merak etme biz sana öğretebiliriz.

Yada bu işi zaten biliyorum diyorsan kendi programım olsun diyorsan “Radyo Sesi Radyoları” ailemize bekleriz bunun için iletişim E-posta adresimiz : bilgi@radyosesi.com yada MESAJ gönderebilirsin. Mutlaka dönüş yapıyoruz.

Yok benim vakit kaybedecek zamanım yok diyorsan ?  WhatsApp Numaramızdan : 0 534 110 34 07 hızlıca ulaşabilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten çok mutlu olacağız.

Radyo Sesi Radyoları Ailesi