Erkan Özerman’ın Vasiyeti Ortaya Çıktı!

Erkan Özerman’ın Vasiyeti Ortaya Çıktı!
  • 0
  • 26
  • 14 Şubat 2024
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kanser tedavisi gören ve hayatını kaybeden Best Model of Turkey Kurucu Başkanı Erkan Özerman’ın cenaze programı belli oldu.

Kanser tedavisi gören ve hayatını kaybeden Best Model of Turkey Kurucu Başkanı Erkan Özerman’ın cenaze programı belli oldu.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, hayatını kaybeden Best Model of Turkey Kurucu Başkanı Erkan Özerman’ın cenaze programını paylaşarak, vasiyetini de kaleme aldı.

“Erkan Özerman, Perşembe günü Zincirlikuyu Mezarlığı’ndan son yolculuğuna uğurlanacak ve Sakarya Maşukiye’deki aile mezarlığında toprağa verilecek.” diyen Onur Akay, “Ancak bir iftar yemeğinde kendi ağzından vasiyetini dinlemiştim. Özerman hiçbir camide tören istemiyor, yakılmak istiyordu.” İfadelerini kullanarak ünlü menajerin vasiyetini paylaştı.

“BENİ YAKSINLAR”

Erkan Özerman’ın vasiyeti şöyle:

Teşvikiye Camii’nde herhangi bir tören yapmayın istemiyorum. Beni yaksınlar!

Annemin babamın mezarının içine koymasınlar.”

“KIVANÇ TATLITUĞ’A ŞANTAJ YAPMIŞTI”

“Erkan Özerman, Kenan İmirzalıoğlu’ndan Kıvanç Tatlıtuğ’a, Burak Özçivit’ten Çağatay Ulusoy’a kadar birçok jönü Türk sinemasına kazandıran biriydi.” ifadelerini de kullanan ünlü sanatçı Onur Akay, “Ancak Kıvanç Tatlıtuğ’un başsağlığı mesajı yayınlayacağını düşünmüyorum.” açıklaması ile şoke etti ve Tatlıtuğ ile ilgili bomba ifşalarda bulundu. Akay, “Çünkü Erkan Özerman, yıllar önce Kıvanç Tatlıtuğ’u Paris’te bir marjinal kulübe götürmüştü. Orada Kıvanç Tatlıtuğ’a moda çekimleri diyerek makyaj yaptırmış ve fotoğraflar çektirmişti. Kıvanç, bu fotoğrafları moda çekimleri sanıyordu ama işin aslı öyle değildi. Erkan Özerman, o fotoğrafları kasasına şantaj için çekim yaptırmış ve yıllar sonra o fotoğraflarla Kıvanç Tatlıtuğ’a şantaj da yapmıştı. Mesela bir pasta krizini mutlaka hatırlayacaksınız. Erkan Özerman güya verdiği bir partide Kıvanç Tatlıtuğ’un çıplak fotoğrafı ile gelen pastaya sinirlenmiş ve geri göndermişti. Aslında o pastayı bile haber olmak için kendi yaptırmıştı. Allah taksiratını affetsin.” diyerek Kıvanç Tatlıtuğ ve Tolgahan Sayışman’ın makyajlı fotoğraflarını da paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir